Lithuania LTU  

rss

  • rss
Korporatyvinis - Amway Korporatyvinis archyvas
Vienas iš „Amway“ įkūrėjų – Ričas DeVosas – mirė sulaukęs 92 metų

2018.09.07 - 

Gerbiamieji,

Apgailestaudama noriu pranešti, kad 2018 m. rugsėjo 6 d. dėl infekcijos sukeltų komplikacijų, būdamas 92 metų amžiaus mirė vienas iš „Amway“ įkūrėjų Ričas DeVosas (Rich DeVos).

Ričas kompanijos „Amway“ prezidentu buvo nuo pat jos įkūrimo 1959 m. iki išėjimo į pensiją 1992 m. Savo tikėjimu ir optimistiškumu jis įkvėpė milijonus žmonių visame pasaulyje. Visi, prie kurių gyvenimo jis prisilietė, jo labai pasiilgs.

Norėdami apie jo gyvenimą ir pasiekimus sužinoti daugiau, apsilankykite adresu www.RichDeVos.com. Svetainėje taip pat galite atiduoti pagarbą Ričui.

Nors galbūt daugelis iš jūsų norės atsiųsti gėlių, tačiau DeVoso šeima prašo, kad vietoj gėlių paaukotumėte Helenos DeVos vaikų ligoninei (angl. Helen DeVos Children‘s hospital). Norėdami paaukoti internetu, apsilankykite Helenos DeVos vaikų ligoninės fondo svetainėje.

Nors labai liūdime dėl Ričo mirties, švenčiame jo gyvenimą ir daugybę pasiekimų. Mes žinome, jog jo palikimas, suteikiantis galimybę ir viltį, gyvena kiekviename iš jūsų.

 

Anna Pietrzak

„Amway“ Lenkijos, Lietuvos, Latvijos ir Estijos šalių generalinė direktorė

Parašykite komentarą

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia