Lithuania LTU  

rss

  • rss
Home, Pranešimai spaudai, Žinios - Grožio archyvas Grožis Grožis
Veiksmingas „Artistry“ sprendimas kovai su spuogais

2017.11.20 - 

Graži ir sveika oda – tai apie ką svajoja ir siekia daugelis. Vis dėlto, dažnam tenka susidurti su odos nelygumais, inkštiras bei spuogeliais. Nelygi veido oda – problema, su kuria kovoti itin sudėtinga, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą veido priežiūros rutiną, nes norint išlaikyti sveiką ir lygią odą vien tik vandens ir muilo neužtenka.

Spuogelių atsiradimo priežastys gali būti įvairios – hormonai, stresas, genetika ir daugelis kitų. Patiriant stresą mūsų kūnas išskiria papildomus hormonus, skatinančius odos riebalų išsiskyrimą, o šis papildomas riebalų sluoksnis kemša poras ir paskatina spuogelių atsiradimą.

 

 

„Artistry Essentials“ bekvapis gelis nuo spuogų

Kovojant su odos problemomis svarbu žinoti, kaip geriausiai prižiūrėti odą ir pasiekti geriausių rezultatų. „Artistry Essentials“ bekvapis gelis nuo spuogų padeda ne tik kovoti su spuogeliais, bet ir kontroliuoti veido odą. Šis produktas sukurtas riebiai ir į spuogelius linkusiai odai, jo sudėtyje esanti salicilo rūgštis ir žalioji arbata lengvai prasiskverbia į gilesnius sluoksnius ir švelniai kovoja su spuogeliais. Žalioji arbata yra puikus antioksidantas, dažnai naudojamas veido priežiūros priemonėse.


„Artistry Essentials“ tonikas nuo spuogų

„Artistry“ gaivinantis tonikas nuo spuogų – tai kasdienės odos priežiūros produktas, kurį naudojant kasdien jūsų veidas taps gaivesnis ir švaresnis. Valydami veidą toniku pastebėsite, kad jūsų riebi ir į spuogelius linkusi oda gali lengviau atsikvėpti, nes toniko sudėtyje yra 0,5% Salicilo rūgšties – ši sudedamoji dalis padeda kovoje su spuogeliais. Toniką galite naudoti ryte ir vakare, taip pašalinsite nešvarumus, negyvos odos ląsteles.

„Artistry Essentials“ veido priežiūrai skirtos priemonės ne tik padės kovoti su esamais spuogeliais, bet sumažins poras ir padės veido odą išlaikyti švaresnę. Šie švelnūs ir lengvi produktai, puikiai suderinami su kasdiene veido priežiūra, suteiks pastebimus ir išliekančius rezultatus.

 

Parašykite komentarą

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia