Lithuania LTU  

rss

  • rss
Korporatyvinis, Pranešimai spaudai - Amway Amway Grožio archyvas Grožis Grožis
Sveika ir spindinti oda su nauja „Artistry“ odos priežiūros kolekcija!

2017.08.07 - 

„Amway“ pristato naują „Artistry Special Care“ kolekciją ir keturis grožio ritualus, kad Jūsų veido oda atrodytų švytinti ir sveika. Svarbu prisiminti, kad vakarais veidui būtina speciali priežiūra, padedanti atkurti odos ląsteles miegant.

Prieš einant į lovą – būtina nuvalyti odą

Nesvarbu – naudojate makiažą ar ne, viena svarbiausių grožio taisyklių yra tinkamas veido valymas, kad ant jo neliktų makiažo ar nešvarumų. Jūsų oda jums tikrai padėkos, nes odos atsinaujinimo procesas vyksta jums miegant – nenuvalytas makiažas ar likę nešvarumai užkemša poras ir ne tik sukelia nepatogumo jausmą, bet dirgina odą ir net gali sukelti uždegimą. Dažnai moterys vakare jaučiasi pernelyg užsiėmusios ar pavargusios, tad svarbu pasirinkti veiksmingą priemonę, pavyzdžiui,  „Artistry Dual-Action“ akių ir lūpų valiklį, kuris greitai nuvalo nešvarumus ir nedirgina odos.

Lengvas, dvejopos paskirties produktas greitai ir efektyviai nuvalo net ilgai išliekantį akių ir lūpų makiažą. Ypač drėkinančioje formulėje yra pantenolio (pro-vitaminas B5), kuris drėkina bei atgaivina odą aplink akis ir saugo lūpas.

Protingas odos drėkinimas

Kad oda būtų sveika ir atspari aplinkai, ją būtina nuolat drėkinti, nesvarbu, koks Jūsų odos tipas. Dažnas mitas, kad veido drėkinimui užtenka tik vandens, tačiau „Artistry“ grožio ekspertas Andžej Sawicki įspėja, kad valymas vandeniu išsausina odą. Vanduo padeda drėkinti odą tik tada, kai yra naudojamas su tinkamais veido priežiūros produktais, pavyzdžiui, „Artistry Hydra-V“ drėkinamą kaukę, užtikrinančia gilų ir ilgalaikį veido drėkinimą.

„Artistry Hydra-V“ atgaivinanti kaukė giliai drėkina ir atkuria odos drėkinimo procesus, kurių dėka oda atrodo lygi ir sveika. Jos išskirtinėje formulėje yra valomojo ir gaivinančio vandens iš Norvegijos fjordų, Havajų kopūstpalmės (acai) uogų ekstrakto, Himalajų druskos mineralų, užtikrinančių ilgalaikį drėkinimą.

Svarbus patarimas – palepinkite odą 

Skirkite laiko sau – nors kartą per savaitę palepinkite veidą kauke. Veido kaukės – puikus būdas suteikti odai papildomo drėkinimo ir švytėjimo jausmą. Užsidėjus kaukę galite skirti papildomo laiko atsipalaidavimui, užsiimti mėgstama veikla.

Naujoji „Artistry“  kreminė molio kaukė, pagaminta iš baltojo ir kaolino molio, giliai įsiskverbia ir išvalo odą, padaro ją švytinčią ir sveiką. Kaukėje daug mineralų, kurie pašalina porų nešvarumus, aliejų, atgaivinančių ir valančių odą. Vandeniui išgaravus iš molio, pajusite vėsų dilgčiojimą. Tai sumažina odos blizgesį ir reguliuoja riebalų kiekį viršutiniame odos sluoksnyje.

Dar vienas puikus produktas, skirtas papildomai odos priežiūrai – veido šveitiklis. „Artistry“ šveitiklis sukurtas iš natūralių ingredientų, tarp kurių yra aplinkai nekenkiančių simondsijų granulių (biologiškai skaidomų) ir kokosų aliejaus, kuris drėkina odą. Produktas efektyviai nuvalo nešvarumus ir negyvas odos ląsteles, oda tampa lygi ir švytinti. Tinka visiems odos tipams bei itin jautriai odai. Rekomenduojama produktą naudoti bent du kartus per savaitę.

 

Parašykite komentarą

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia