Lithuania LTU  

rss

  • rss
Korporatyvinis, Pranešimai spaudai, Žinios - Kiti Kiti
Suteikite savo vaikui geriausią priežiūrą su „Amway“ ekologiškais produktais

2017.08.01 - 

„Amway“ sukūrė ir pristato du naujus produktus, skirtus vaikams, – „Glister Kids“ dantų pastą bei dantų šepetėlius, ir „Amway Home SA8 Baby“ koncentruotą plovimo skystį. Vaikų sveikata – pati svarbiausia, todėl garantuojame, kad visi mūsų naudojami produktai yra saugūs ir tinka jautriai odai.

Naujausias „Amway Home“ produktas „SA8 Baby“ koncentruotas plovimo skystis yra nekenksmingas, bet efektyvus natūralus dėmių valiklis, kuriuo galima plauti net mažiausiųjų šeimos narių drabužius. Skystis puikiai šalina įvairias dėmes: nuo žolės iki sulčių dėmių. Dėmes naikinantys fermentai efektyviai išvalo vaikų maisto ar šokolado paliktas dėmes. Kokosų, javų, alavijo ekstraktai minkština ir tinka skalbti visų rūšių audinius.

Išskirtininis vaikams skirtas produktas išbandytas dermatologų bei pediatrų. „SA8 Baby“ koncentruotas valymo skystis nesukelia alerginių reakcijų. Šis produktas nebuvo bandomas su gyvūnais, jame nėra gyvūninių produktų. Siekiant sumažinti neigiamą poveikį gamtai, produktas yra irus, jame nėra dažiklių ar baliklių. Produktas tinkamas plauti vaikų rūbus nuo pat gimimo.

Ankstyva dantų priežiūra lemia gerą būsimo gyvenimo burnos higieną. Naujausias produktas – „Glister Kids“ papildo daugelio kartų patikrintą burnos higienos prekės ženklą „Glister“. Jis sukurtas siekiant patenkinti vaikų nuo dvejų metų amžiaus poreikius. „Glister Kids“ dantų pasta ir dantų šepetėlis saugiai ir švelniai valo bei rūpinasi jautriais dantimis ir dantenomis bei saugo dantis nuo ėduonies.

Braškių skonio fluorido dantų pasta yra išbandyta ir patikrinta vaikų. Nežalingas becukris gelis lengvai valo jautrius augančius dantis. Išskirtinis remineralizacijos derinys padeda padidinti naturalių mineralų kalcio ir fosforo kiekį dantyse. Remineralizacija užtikrina sveikesnius ir stipresnius dantis.

Dantų šepetėlio galvutė apvali, su minštais šereliais, kurie rekomenduojami dantistų. Spalvoti šerelių raštai primena vaikams, kiek dantų pastos reikia naudoti. Patogi ir lengva rankenėlė yra specialiai sukurta mažoms vaikų rankoms bei burnoms. Kiekviename keturių dantų šepetėlių pakelyje yra keturi unikalūs spalvų deriniai.

 

Parašykite komentarą

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia