Lithuania LTU  

rss

  • rss
Korporatyvinis, Paveikslų galerija - Amway Mityba Mityba
Savanorystės dienos proga – „Amway“ savanoriai mokė vaikus sveikos mitybos įpročių

2015.12.09 - 

Gruodžio 4 dieną, „Amway“ savanoriai rinkosi „Aušros“ mokykloje-darželyje, kur mokė vaikus sveikos mitybos ir aktyvios gyvensenos įpročių. Kartu su „Tikros mitybos“ specialistais, „Amway“ savanoriai tapo aktyviais informatyvios ir žaismingos pamokos vedėjais.

Savanorystė – vidinės „Amway“ kultūros dalis, kuri ne tik suartina bendruomenę, bet yra svarbi skatinant asmeninį žmonių tobulėjimą ir prisidedant prie visuomenės gyvenimo standartų gerinimo. Šiais metais „Amway“ siekia atkreipti visuomenės dėmesį į sveikos gyvensenos ir mitybos svarbą vaikams. Todėl tarptautinės savanorystės dienos proga, „Amway“ savanoriai rinkosi „Aušros“ mokykloje-darželyje Vilniuje, kur kartu su 10 metų vaikais bendravo ir žaidė žaidimus, siekdami skatinti sveiką mitybą ir aktyvią gyvenseną.

Prieš pamoką klasėje iš stalų buvo suformuotos dvi komandos, paruošta medžiaga ir maistas užduotims. „Amway“ savanoriai padėjo mokiniams užsirišti prijuostes ir kartu dalyvavo visose veiklose, dalinosi savo išmintimi ir patirtimi, padėjo vaikams lengviau įsigilinti į prezentacijos medžiagą ir palaikė savo komandos narius. Mokiniai kartu su savanoriais mokėsi apie sveiko maisto svarbą, skaičiavo cukrų saldžiuose maisto produktuose, dėliojo maisto piramidę, iš savo piešinių kūrė sveiko maisto mozaiką, sportavo ir susipažino su skirtingomis grūdinėmis kultūromis ir sveikais vaisiais bei daržovėmis.

„Tikros mitybos“ specialisčių vaikai klausėsi įdėmiai, atsakinėjo į klausimus, o užduotis vykdė su entuziazmu. „Amway“ savanoriai padėjo vaikams dalyvauti visose veiklose, džiugino vaikus už teisingus atsakymus dėdami štampukus ant prijuosčių. Galiausiai visi dalyviai pasigamino originalius sveikus užkandžius ir užkandžiaudami dalinosi savo įspūdžiais. Vaikai ir savanoriai kartu su „Tikros mitybos“ specialistėmis dėkojo vieni kitiems už gerai praleistą laiką ir džiaugėsi, kad pamoka buvo naudinga.

Iš viso pamokoje dalyvavo 34 dalyviai. Iš jų 20 buvo „Aušros“ mokiniai, 11 „Amway“ savanorių ir 3 „Tikros mitybos“ specialistės.

Parašykite komentarą

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia