Lithuania LTU  

rss

  • rss
Pažangi odos priežiūra su naujuoju „Artistry“ serumu su vitaminu C bei hialuronu

2018.09.11 - 

Kuomet visas grožio pasaulis eina iš proto dėl paryškintų skruostų ar intensyvių spalvų akių šešėlių, odos ekspertai primena pirmiausia pasirūpinti savo veido oda, ypač – po ilgo saulės spindulių poveikio. Sutelkite dėmesį į efektyvias odos priežiūros procedūras: saulės spinduliai, karštas oras ir drėgmė daro didelį poveikį odos būklei. Tad vasaros sezonui pasibaigus, mūsų oda trokšta vieno iš svarbiausių komponentų – vitamino C.

Būtent todėl „Artistry“ išleido naują priemonę – serumą „Artistry Intensive Skincare“ su vitaminu C bei hialurono rūgštimi, kuri pastebimai sumažina ir išlygina visas didžiąsias mimikos raukšles. Ši nauja formulė padeda išvengti raukšlių bei stiprina odos elastingumą.

„Vitamino C likučiai odos plotus pasiekia tik tuomet, kai juo jau būna aprūpintas visas likęs organizmas. Todėl būtent ši zona nuo vitamino C stygiaus kenčia labiausiai. Naujausių technologijų pagalba buvo sukurtos modifikuotos priemonės, kurios prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius. Tai labai svarbu po vasarinių saulės vonių, nes jis prideda antioksidacinę apsaugą, o naudojant serumą ilgiau, apsaugo nuo smulkių raukšlių atsiradimo“, – sako „Artistry“ odos priežiūros ir grožio ekspertas Andrzej Sawicki.

Serumas „Artistry Intensive Skincare“ su vitaminu C bei hialurono rūgštimi yra pagamintas iš 100 proc. gryno vitamino C ir „NUTRILITE“ patvirtinto acerola vyšnios ekstrakto, kuris padeda pristabdyti odos senėjimo procesus. Kitas veiklusis ingredientas – du veiksmus atliekantis hialurono rūgšties mišinys, skirtas kovoti prieš sulėtėjusį odos atsinaujinimą bei leidžiantis sudrėkinti gilesnius odos sluoksnius, taip padidinant odos elastingumą. Šių ingredientų dėka, pažangaus gydymo priemonė iš karto išlygina odą, sumažina mimikos raukšleles, be to, tuo pačiu metu padeda išlaikyti odos elastingumą, dėl ko oda atrodo sveikesnė ir jaunesnė.  

Serumas „Artistry Intensive Skincare“ su vitaminu C bei hialurono rūgštimi tinka visiems odos tipams ir visoms amžiaus grupėms. Jei jūsų oda prarado švytėjimą, papilkėjo ar atsirado apie akis pastebimas kapiliarų tinklas, tai yra ženklas, jog jūsų organizmui trūksta vitamino C. Tokiu atveju gali padėti produktai su acerola vyšnios ekstraktu.

Prieš naudodami priemonę, sumaišykite pakuotėje esančius serumą ir vitaminą C. Naudokite 4-5 šios priemonės lašus du kartus per dieną, ryte ir vakare.

Serumo „Artistry Intensive Skincare“ su vitaminu C bei hialurono rūgštimi kaina: 65,04 eurai.

Parašykite komentarą

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia