Lithuania LTU  

rss

  • rss
Home, Korporatyvinis, Žinios - Amway Kiti Korporatyvinis archyvas
„Nutrilite“ ir „AC Milan“ atnaujina savo bendradarbiavimą

2017.02.20 - 

Vitaminų ir maisto papildų prekės ženklas „Nutrilite“, priklausantis „Amway“, vėl tieks maisto papildus „AC Milan“  futbolo komandai. „Nutrilite“ ir „MilanLab“ tęs bendradarbiavimą biochemijos ir mitybos srityse bei rems „Milan“ fondo projektus.

Kompanijai „Amway“ priklausantis ir pasaulyje pirmaujantis vitaminų ir maisto papildų, gaminamų augalinės kilmės maisto medžiagų pagrindu, prekės ženklas „Nutrilite“ atnaujina susitarimą su „AC Milan“ dėl šio sezono ir išlieka oficialiu sporto klubo maisto papildų tiekėju.

Bendradarbiavimo metu, kuris tęsiasi nuo 2008 m., didžiausias dėmesys skiriamas „Nutrilite“ specialistų bei šio futbolo klubo aukštųjų technologijų tarpdalykinių mokslinių tyrimų centro „MilanLab“ bendradarbiavimui, ypač mitybai bei maisto papildams, siekiant geriausių rezultatų sporte.

„Nutrilite“ ir „MilanLab“ bendradarbiauja, kad kartu sudarytų individualizuotas programas, atsižvelgdami į sportininkų poreikius. Jie nustatyti atliekant griežtus medicininius-genetinius, kraujo bei biodinaminius tyrimus ir pateikus išsamų klausimyną apie mitybą. Šio pagalba nustatomi įpročiai ir galimos mitybos klaidos, kurioms spręsti sudaromos specialios papildų vartojimo programos. Remdamiesi tikslių tyrimų rezultatais, „Nutrilite“ specialistai ir „MilanLab“ dirba kartu, kad sukurtų individualų mitybos ir maisto papildų vartojimo planą kiekvienam profesionaliam futbolo žaidėjui.

Taip pat šis susitarimas atnaujina „Amway“ socialinės atsakomybės įsipareigojimą. Jis skatina iniciatyvas, kai sportas atlieka šviečiamąjį ir socialinį vaidmenį nuo ankstyvo amžiaus bei yra sveikatos ir gerovės pagrindas. Anksčiau „Nutrilite“ ir klubo NVO „Milan“ fondas rėmė kelis projektus, skirtus likimo nuskriaustiems vaikams paremti, kuriuos globojo „Amway“ „One by One“ pasaulinė kampanija vaikams. Šiuo metu „Nutrilite“ ir „AC Milan“ bendradarbiauja, kad padėtų nuo žemės drebėjimo nukentėjusiems Italijos gyventojams.

Apie „Amway Europe“

„Amway“ yra viena pirmaujančių šeimos valdomų kompanijų, siūlančių plataus vartojimo prekes visame pasaulyje. Ji siūlo daugiau nei 450 aukštos kokybės grožio, sveikatingumo bei namų priežiūros produktų, pasitelkiant nepriklausomus „Amway“ verslo vystytojus. Kompanija įkurta 1959 m. Ado mieste, JAV, ir veikia daugiau nei 100 šalių. 2016 m. kompanijos pelnas siekė 8,8 mlrd. JAV dolerius.

„Amway“ daugiausiai perkami produktai yra „Nutrilite“ vitaminai, mineralinės medžiagos ir maisto papildai bei „Artistry“ odos priežiūros ir kosmetikos produktai, „eSpring“ vandens valymo sistemos.

Apie „Nutrilite“

„Amway“ „Nutrilite“ yra pasaulyje daugiausiai vitaminų ir maisto papildų* parduodantis  prekės ženklas. Turėdama didesnę nei 80 metų mokslo ir mokslinių tyrimų patirtį, „Nutrilite“ komanda ištobulino savo „indėlio į papildus“ praktiką, kad išsaugotų produktų kokybę ir padidintų jų suderinamumą, veiksmingumą bei saugumą. „Nutrilite“ yra vienintelis vitaminų ir mineralinių medžiagų prekės ženklas pasaulyje, kuris augina, nuima ir apdoroja augalus jam priklausančiuose sertifikuotuose ekologiniuose ūkiuose* Jungtinėse Valstijose, Meksikoje ir Brazilijoje. Nuo 2008 m. „Nutrilite“ yra oficialus „AC Milan“ futbolo komandos maisto papildų tiekėjas.  

Apie „AC Milan“

Daugiau nei 100 metų skaičiuojantis „AC Milan“ futbolo klubas yra futbolo, pramogų, emocijų ir pergalės sinonimas. „AC Milan“ yra daugiausiai trofėjų laimėjusi futbolo komanda istorijoje. Nuo pat komandos susibūrimo 1899 metais „AC Milan“ yra iškovojusi 18 Lygos čempiono titulų, 3 Europos / P. Amerikos taures, 1 FIFA pasaulio taurę, 7 Čempionų lygos taures, 5 Europos super taures, 2 Taurių nugalėtojų taures, 18 Lygos čempiono titulų, 6 Lygos super taures, 5 Italijos taures. Šiandien „AC Milan“ yra viena pirmaujančių kompanijų pramogų srityje, rengiančių sporto pasirodymus milijonams žmonių visame pasaulyje.

*Šaltinis: Euromonitor International Limited.

 

Parašykite komentarą

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia