Lithuania LTU  

rss

  • rss
Pranešimai spaudai, Žinios - Mityba Mityba Mitybos archyvas
Kontroliuokite savo svorį su naujaisiais „bodykey by Nutrilite“ batonėliais

2018.03.12 - 

„Amway“ pristato naują „bodykey by Nutrilite“ maistinių medžiagų batonėlių rinkinį, kuris yra puiki pagalbinė priemonė norimam kūno svoriui pasiekti. Šie užkandžių batonėliai sukurti laikantis aukščiausių „Nutrilite“ prekės ženklo standartų ir subalansuoti taip, kad būtų nesunkiai įtraukiami į Jūsų mitybos racioną ir padėtų ne tik išlaikyti esamą kūno svorį, bet ir pasiekti geresnių rezultatų.

Naujieji „bodykey by Nutrilite“ batonėliai pagaminti taip, kad galėtų pakeisti įprastas maisto porcijas ir padėtų efektyviai sureguliuoti svorį.  Dėl juose esančio didelio skaidulų ir baltymų kiekio, „bodykey by Nutrilite“ batonėliai suteikia organizmui reikalingas maisto medžiagas, neapkraudami nereikalingomis kalorijomis.

„Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti būdą numesti svorio arba palaikyti jau esamus rezultatus“, – sako „Amway“ produktų vadovas Stanislaw Lenart. „Šiuose produktuose nėra jokių dirbtinių dažiklių, konservantų ar genetiškai modifikuotų sudedamųjų dalių, todėl jie yra puiki alternatyva metantiems svorį.“

„Bodykey by Nutrilite“ užkandžių batonėliuose gausu baltymų ir maistinių skaidulų, jie praturtinti 13 rūšių skirtingų vitaminų bei 11 rūšių mineralais. Norint greičiau nusikratyti nereikalingų kilogramų, 2 įprastines maisto porcijas reikėtų pakeisti šiais užkandžių batonėliais, o esamo svorio palaikymui – 1. Šiais batonėliais galima pakeisti bet kurį patiekalą – nesvarbu, ar tai pusryčiai, pietūs, ar vakarienė.

„Bodykey by Nutrilite“ yra dviejų skirtingų skonių: tamsaus ir sodraus šokolado, kuriame kakava susimaišiusi su migdolais, bei tropinių vaisių skonio su mangų, obuolių, abrikosų, linų bei saulėgrąžų sėklų dalimis.

„Bodykey by Nutrilite“ batonėliai padės pasiekti geresnių rezultatų, jeigu derinsite juos su „Appetite Controller by Nutrilite“ – aukštos kokybės maisto papildais, kurių sudėtyje yra tik du ingredientai: juodųjų spygliuočių ekstraktas ir glucomannan (vandenyje tirpių skaidulų) šaknis. Šis maisto papildas buvo sukurtas palaikyti pastovų kūno svorį.

Greitesnius rezultatus pasieksite šiuos užkandžių rinkinius vartodami su „Bodykey by Nutrilite” kokteiliais, kurių sudėtyje yra sumažintas riebalų bei angliavandenių kiekis.

Patarimai, norintiems numesti svorio

Norintiems numesti svorio – amerikiečių kompanijos „Amway“ produktų vadovo patarimai:

  1. Gerkite daugiau vandens

Vanduo – nepaprastai svarbi sveiko maisto raciono dalis, o geriant jį tam tikru metu galima greičiau numesti nereikalingus kilogramus. Pavyzdžiui, stiklinė vandens prieš valgį padės nepersivalgyti ir greičiau pasisotinti, kadangi vanduo skrandį pasieks greičiau nei jūsų suvalgytas maistas.

  1. Rinkitės mažesnes porcijas

Tam, kad alkio jausmas jums netrukdytų susikaupti, valgykite nedideles maisto porcijas, tačiau dažnai. Tarpus tarp valgymų papildykite sveiko maisto užkandžiais, kad nepersivalgytumėte pagrindinių valgymų metu. Mėgaukitės valgymo procesu ir venkite nereikalingų trukdžių, tokių kaip laikraščio skaitymas ar televizoriaus žiūrėjimas.

  1. Maisto dienotvarkė

Tyrimai rodo, kad kūnas atsimena, kiek ir kada mes linkę suvalgyti. Reguliarus valgymas palaiko stabilų cukraus kiekį kraujyje, o tai reiškia, kad nevalgysite visko, kas papuola po ranka. Valgykite panašiu metu kasdien, neišskiriant savaitgalių, o vieną ar du valgymus pakeiskite „bodykey by Nutrilite” užkandžių batonėliais.

  1. Papildų vartojimas

Keiskite savo mitybos įpročius su tinkamai parinktais maisto ir vitaminų papildais. Kartais sunku laikytis nustatyto mitybos tvarkaraščio, tad rinkitės maisto ir vitaminų papildus, kurie palengvintų įpročių keitimo procesą. Tam jūs galite rinktis „Nutrilite Weight Controller” – aukštos kokybės maisto papildus, kurie padeda kontroliuoti apetitą.

Parašykite komentarą

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia