Lithuania LTU  

rss

  • rss
Korporatyvinis - Amway Amway
Kompanija „Amway“ gavo WQA apdovanojimą už meistriškumą

2018.07.03 - 

„Amway“, kartu su „Nutrilite Power of 5“ kampanija, apdovanota už darbą, siekiant prisidėti prie švaresnio vandens gerinimo pasaulyje. Pirmą kartą vandens kokybės asociacija (WQA)  apdovanoja kompanijas už jų meistriškumą ir kompetenciją.

WQA yra prekybos organizacija, įsikūrusi JAV, kurios tikslas skatinti švaraus vandens svarbą visame pasaulyje. Grupė teigia, kad įmonės „Amway“ ir „Nutrilite Power of 5“ kampanija verta aukščiausio lygio apdovanojimo.

„Amway“ taip pat atkreipė dėmesį į pažangiausią, nešiojamąjį vandens filtravimo įrenginį „BlueQ“. Patentuotas prietaisas su putplasčio filtro sistema, gali filtruoti teršalus iš vandens ir taip gerinti vandens kokybę visame pasaulyje. Neseniai pelno nesiekianti grupė, pavadinta „Gero linkintis tarptautinis fondas“, pasiėmė naujuosius įrenginius „BlueQ“  į pagalbos misiją Afrikoje ir įdiegė juos daugybėje bendruomenių, kuriose trūko švaraus vandens.

Tolimesniuose planuose kompanija „Amway“ planuoja bendradarbiauti su pagalbos organizacija, platinančia „BlueQ“ filtrus visame pasaulyje.

Apdovanojimui „Amway“ buvo pasirinkta ir dėl tokių produktų, kaip „eSpring“ vandens filtravimo įrenginys, taip pat dėl mikroelementų „Little Bits“ papildymų vaikams nuo 6 mėnesių iki penkerių metų amžiaus.

„Mes norėjome atpažinti įmones, kurios atlieka daugiau, nei įprastos verslo operacijos, ieško naujų kelių klientų aptarnavimo, inovacijų,  bendruomenės paslaugų srityse“, – sako Pauli Undesser, WQA vykdantysis direktorius.

Kompanija „Amway“ yra ilgametė organizacijos WQA narė, kuri ir toliau ketina tęsti su grupe susijusius projektus bei bendradarbiavimą.

Parašykite komentarą

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia