Lithuania LTU  

rss

  • rss
Korporatyvinė atsakomybė

RŪPINIMASIS BENDRUOMENE

Įmonės pilietiškumas yra svarbi „Amway“ filosofijos dalis nuo pat įmonės įkūrimo 1959 m. „Amway“ ir jos darbuotojai bei platintojai remia vietos bendruomenes visame pasaulyje. „Amway“ kampanija „One by One™“ koordinuoja įvairią labdaringą veiklą, skirtą padėti nepalankioje padėtyje esantiems vaikams: finansuoti darželių, žaidimų aikštelių statybą, sveikatos priežiūros paslaugas. „Amway“ remia įvairias Europos labdaros organizacijas, renkančias lėšas, kad vaikai gyventų geriau. 2010 m. „Amway Europe“ surinko daugiau nei 7,26 mln. Lt, kurie buvo paaukoti vietos bendruomenių projektams, o platintojai skyrė 55 000 valandų savanoriškai veiklai. Nuo „One by One“ pradžios 2003 m. kampanija suteikė viltį ir galimybių 8 mln. vaikų visame pasaulyje, buvo surinkta daugiau nei 365,8 mln. Lt, „Amway“ darbuotojai ir platintojai visame pasaulyje vaikų labui atliko daugiau nei 2,3 mln. valandų savanoriško darbo.

Nuo 2001 m. „Amway Europe“ remia Jungtinių Tautų vaikų fondą UNICEF ). Šiuo metu UNICEF yra didžiausias „One by One“ aukų gavėjas, vien 2010 m. gavęs daugiau nei 2,85 mln. Lt. Buvo įgyvendinti tokie projektai kaip kampanija „Brick by Brick“, skirta naujiems darželiams statyti Turkijoje ir suteikti pagalbą nuo žemės drebėjimo 2010 m. sausį nukentėjusiems Haičio gyventojams. Šiems tikslams įgyvendinti buvo surinkta daugiau nei 523 000 Lt.

Many recent emergency efforts have been supported in other parts of the world, including the floods inHungary, theCzech RepublicandPakistan, the earthquake inL’Aquila,Italy. Amway always responded by giving donations, products and voluntary assistance. More recently, for the disaster that hitJapanin March 2011, Amway, its distributors and employees around the world raised more than 4.4 million dollars.

Taip pat buvo suteikta pagalba ir kitoms nuo gamtos kataklizmų nukentėjusioms šalims, pavyzdžiui, potvynių nusiaubtoms Vengrijai, Čekijai ir Pakistanui, žemės drebėjimo nuniokotam L‘Aquila miestui Italijoje. „Amway“ visuomet ištiesia pagalbos ranką, aukodama pinigus, gaminius ir savanorišką pagalbą. 2011 m. kovo 11 d. cunamio užkluptai Japonijai padėti „Amway“ platintojai ir darbuotojai visame pasaulyje surinko daugiau nei 11,52 mln. Lt.

 

RŪPINIMASIS PLANETA

2010 m. „Amway“ pradėjo kurti išsamią poveikio aplinkai valdymo programą ir išleido naujus tinkamos veiklos vadovus visiems savo Europos padaliniams. Be to, „Amway“ pradėjo programą, skirtą vietos ir tarptautinių veiksmų tvarumui didinti. Dar vienas tvarios veiklos pavyzdys – sprendimas perkelti tam tikrų namų priežiūros produktų gamybą iš JAV į Europą ir iki 79 proc. sumažinti pervežimų metu išmetamo anglies dioksido kiekį.

Energijos taupymas „Amway“ pastatuose yra sumanus būdas kovoti su klimato kaita ir taupyti pinigus. Pavyzdžiui, per dvejus metus „Amway“ Europos būstinėje Miunchene, Vokietijoje, gamtinių dujų sąnaudos buvo sumažintos 43 proc., elektros energijos – 22 proc., o „Amway“ verslo centre Krokuvoje, Lenkijoje, buvo įrengta pažangių, aplinką tausojančių kontorų.

Naudoti gaminius, pakuotes ir technologinius procesus, darančius mažesnį poveikį aplinkai, yra svarbus „Amway“ politikos tikslas. Gaminiai pristatomi dėžėse, pagamintose iš 60 proc. perdirbamos medžiagos, o pakavimo medžiagos – iš 100 proc. biologiškai iraus kukurūzų krakmolo. „Amway“ naudoja poveikio aplinkai analizę ir toliau mažina savo gaminių daromą poveikį aplinkai, o „NUTRILITE“ padalinys augina, renka ir perdirba derlių tvariai valdomuose ūkiuose.

Iki 2014 m. „Amway“ nori tapti tvariausia tiesioginės prekybos įmone pasaulyje, 25 proc. sumažinti šiltnamio dujų emisijas, sumažinti atliekas ir iki 95 proc. padidinti jų perdirbamumą, 10 proc. sumažinti vandens sunaudojimą ir iki 15 proc. padidinti energijos, gaunamos iš alternatyvių šaltinių, kiekį.

 

RŪPINIMASIS ŽMONĖMIS

„Amway“ Europos darbuotojų įgūdžiai ir motyvacija yra būtini įmonės sėkmingai veiklai. „Amway“ 2010 m. stengėsi išlaikyti tokią darbo aplinką, kurioje visi darbuotojai jaustųsi gerai ir galėtų išnaudoti savo galimybes. Įmonė ir toliau skatina įvairovę ir tobulėjimą, teikia visas socialines garantijas ir užtikrina aukštus darbuotojų sveikatos ir saugos standartus.

„Amway“ platintojai yra itin svarbūs įmonės verslui ir jie remiami rengiant išsamius mokymus, skatinami tobulėti. „Amway“ akademija yra integruota mokymų profesiniams įgūdžiams tobulinti sistema, kurią sudaro mokymai auditorijose, el. kursai ir pristatymai internetu. 2010 m. daugiau nei 500 000 platintojų dalyvavo „Amway“ instruktorių vedamuose mokymuose, 98 proc. iš jų buvo nemokami.

 

***

Daugiau informacijos rasite : blogs.amway.com/onebyone arba atsisiųskite „Amway Europe“ 2010 m. tvarumo ataskaitą.

 

___

 

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia