Lithuania LTU  

rss

  • rss
Įmonės informacija

ĮMONĖ

„Amway“ yra viena iš pirmaujančių tiesioginės prekybos įmonių pasaulyje. Ji buvo įkurta 1959 m. Ados mieste, JAV. „Amway“ veiklą plėtoja daugiau nei 100 šalių ir teritorijų. 2015 m. įmonės pelnas sudarė 8,45 mlrd. Eur.

Nuo 1973 m. „Amway“ sėkmingai plečia veiklą ir Europoje. Šiuo metu ji veikia 29 Europos šalyse. Europoje įmonė turi daugiau nei 1500 darbuotojų. „Amway“ verslui Europoje, Indijoje ir Pietų Amerikoje nuo 2011 m. spalio mėn. vadovauja regioninis prezidentas Samiras Behlas.
Lietuvoje „Amway“ siūlo savo gaminius tik tiems klientams, kurie gali užsisakyti gaminių iš „Amway Poland“.

„Amway“ gaminius platina daugiau nei 3 mln. nepriklausomų platintojų visame pasaulyje, Baltijos šalyse ir Lenkijoje jų yra 80 000. Pajamos šiose šalyse 2015 m. buvo 35,2 mln. Eur.

GAMINIAI

„Amway“ siūlo daugiau nei 450 kosmetikos, sveikatinimo ir namų priežiūros gaminių. Įmonė platina tokius prekių ženklus kaip „NUTRILITE“ (maisto papildai), „ARTISTRY“ ir „beautycycle“ (kosmetika), „L.O.C.“ (namų valymo priemonės).

Visa produkcija gaminama įmonei priklausančiuose tyrimų ir plėtros centruose. Daugiau nei 700 mokslininkų ir 500 000 kasmet atliekamų bandymų užtikrina gaminių kokybę ir saugumą. „Amway“ priklauso 1000 patvirtintų patentų, daugiau nei 900 patentų laukia patvirtinimo.

„Amway“ pasitenkinimo garantija leidžia klientams grąžinti prekes per neribotą laiką ir atgauti pinigus. Šios taisyklės viršija Pasaulio tiesioginės prekybos asociacijų federacijos  (WFDSA) rekomendacijas.

VERSLO GALIMYBĖ

„Amway“ kiekvienam siūlo galimybę pradėti nuosavą verslą ir platinti „Amway“ gaminius. Verslo vystytojai gali rinktis iš gausaus gaminių asortimento ir kelti individualias ambicijas atitinkančius tikslus.

„Amway“ remia savo platintojus ir siūlo įvairių mokymų, kuriuos rengia „Amway“ Europos akademija. „Amway“ akademija buvo įkurta 2009 m. Kiekvienais metais apie 400 000 verslo vystytojų Europoje dalyvauja profesinius įgūdžius tobulinančiose mokymuose (el. mokymo kursai, pristatymai internetu, asmeniniai mokymo kursai), kuriuos veda daugiau nei 100 instruktorių 22 kalbomis. „Amway“ Europos akademija yra Europos korporatyvinių mokymų forumo (ECLF), kuris vaidina svarbų vaidmenį kuriant sėkmingas korporatyvinių mokymų programas, narė.

Daugiau informacijos: www.amwayacademy.com

VERSLAS

Tiesioginės prekybos industrija – tai 163,38 mlrd. Eur pelnas iš mažmeninio pardavimo ir daugiau nei 103 milijonai platintojų (2015 m. duomenys).

„Amway“ priklauso tokioms Europos verslo organizacijoms kaip Europos verslo asociacija (EBA), Europos tiesioginės prekybos asociacija (Seldia), Europos tiesioginės rinkodaros asociacijų federacija (FEDMA), Europos atsakingos mitybos sąjunga (ERNA), Amerikos prekybos rūmai ES (AmCham EU) ir Pasaulio tiesioginės prekybos asociacijų federacija (WFDSA).

Be to, visas Europos rinkas prižiūri daugiau nei 100 nacionalinių asociacijų ir organizacijų: nuo dietologų, kosmetikos asociacijų ir prekybos rūmų iki rinkodaros asociacijų ir įvairių verslo klubų. Lietuvoje „Amway“ priklauso Tiesioginės prekybos asociacijai – svarbiausiai šio verslo organizacijai.

PATALPOS

„Amway“ pasaulinė būstinė, užimanti daugiau nei 92 903 kvadratinių metrų plotą, yra įsikūrusi Ados mieste, Mičigano valstijoje, JAV. Būstinę sudaro kontoros, gamybos padaliniai ir 65 tyrimų ir plėtros (kokybės) užtikrinimo laboratorijos, kuriose dirba daugiau nei 700 mokslininkų, inžinierių ir įvairių sričių (chemija, mikrobiologija, pramoninė higiena, inžinerija, informatika) specialistų.

Įmonė ir jos partneriai turi arba valdo gamybos patalpas JAV, Kinijoje ir Vietname, organiškus ūkius JAV, Meksikoje ir Brazilijoje, kuriuose auginamos sudedamosios maisto papildų dalys, platinimo padalinius Šiaurės Amerikoje, Europoje ir Azijoje. Įmonė taip pat valdo regioninius paslaugų teikimo centrus Kosta Rikoje ir Lenkijoje.

Šešiose Europos valstybėse esantys patirties ir reklamos centrai siūlo geriau susipažinti su „Amway“ praeitimi, dabartimi ir ateitimi. Lankytojai gali daugiau sužinoti apie pardavimo ir rinkodaros planą bei „Amway“ kosmetikos, kūno priežiūros ir namų priežiūros gaminius. Be to, patirties ir reklamos centruose yra patalpų, kuriose pristatomi gaminiai, rengiami privačių grupių susitikimai, organizuojami įmonių renginiai ir mokymų dirbtuvės.

Daug „Amway“ klientų Lietuvoje aptarnaujami iš „Amway Poland“. Lenkijoje taip pat yra užsakomųjų žmogiškųjų paslaugų centras, siūlantis finansines, rinkodaros, informacinių technologijų ir administravimo paslaugas 28 Europos rinkoms, bei sandėlis, kuriami ruošiami ir išsiunčiami užsakymai į 6 šalis, įskaitant ir Lietuvą.

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia