Lithuania LTU  

rss

  • rss
Home, Pranešimai spaudai, Uncategorized - Amway Grožio archyvas Grožis
Gaiviam ir moteriškam įvaizdžiui – „Artistry Flora Chic“

2017.11.22 - 

Paverskite savo odos priežiūrą prabangesne, naudodama naujuosius „Artistry Flora Chic“ kūno priežiūros produktus, kurie pasižymi itin moterišku kvapu ir subtiliu spindesiu.

Šie prabangūs kūno priežiūros produktai puikiai atgaivins jūsų odą ir paliks subtilų „Artistry Flora Chic“ kvapą. Jausmingas prancūziškų mandarinų aromatas, saldus bulgarų rožės ir dalis egzotiško Madagaskaro „Ylang Ylang“ kvapo pavers jus tikra žvaigžde. 

„Artistry Flora Chic“ kvepalai buvo sukurti kvapų namų „Givaudan Fine Fragrance House“ namų, įsikūrusių Paryžiuje, Prancūzijoje.

 

„Artistry Flora Chic“ spindintis kūno losjonas

Prabangą ir nuostabų „Flora Chic“ kvapą skleidžiantis kūno losjonas odai suteikia nuostabaus perlamutro spindesnio. Ši itin drėkinanti priemonė padės švelniai maitinti kūną ir padarys jūsų odą pastebimai švelnesnę. 

Pagrindinis odos maitinimas prasideda po dušo, tada oda būna minkštesnė, ant jos geriau pasiskirsto kiti kūno priežiūros produktai. „Amway“ odą puoselėjantis „Flora Chic“ kūno losjonas puikiai pamaitins kūną. Kūno priežiūros produktus geriausia teptis vakare, prieš naktį, kad pabudus ryte ji būtų gaivi ir švelni. Kuriant šią formulę „Artistry“ specialistai siekė sukurti produktą, kuris padėtų paryškinti kiekvienos moters stilių. 

„Artistry Flora Chic“ spindintis vonios ir dušo gelis

Susikurkite nuostabios prabangos atmosferą savo vonioje naudodami šį švelnų vonios ir dušo gelį.

Švelnios formulės kūno priežiūros produktas, ne tik padės nuplauti kūną, bet ir atsipalaiduoti ir atsigaivinti po ilgos dienos. Naudojant šią priemone iškart pajausite, kad jūsų odą yra gerai sudrėkinta ir švelnesnė. Vonioje naudojamo gelio sudėtyje esantis „Artistry Flora Chic“ kvepalų aromatas, ant kūno paliks subtilų ir itin moterišką kvapą. Produkto sudėtyje yra perlamutro suteikiančio odai švelnaus spindesio sukuriančio nepaprastai malonų ir šventišką jausmą.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia