Lithuania LTU  

rss

  • rss
Home, Žinios - Grožio archyvas Grožis Grožis
„Artistry“ produktų duetas tobulai odos išvaizdai ir spindesiui

2017.08.01 - 

Šį sezoną amerikiečių kompanija „Amway“ pristato vienas kitą papildančių „Artistry“ produktų duetą, padedantį palaikytą tobulą odos išvaizdą ir spindesį. Lygi ir skaisti oda per keletą minučių? Įmanoma! Išbandykite vienas kitą papildančius „Artistry“ produktus: maskuoklį ir CC kremą, kurie padės paslėpti odos netobulumus ir trūkumus.

Švytėjimas ir skaistumas akimirksniu

„Artistry Ideal Radiance“ švytėjimo suteikiantis CC kremas vos per kelias sekundes padengia ir patobulina odą. Kremo SPF 50 apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Dėl savo kreminio pagrindo „Artistry Ideal Radiance“ produktas išlygina bendrą odos atspalvį ir suteikia spindesio. CC kremas lengvai pasiengia ir padeda sumažinti tamsias odos dėmes bei kitus netobulumus.

Paslėpkite net ir mažiausius trūkumus

„Artistry Exact Fit Perfecting Concealer“ skirtas užmaskuoti bet kokius matomus odos netobulumus. Produktas suteikia natūraliai atrodantį padengimą, kuris atkartoja tikros odos atspalvį. Jis pašviesina odos spalvą, paslepia raudonį, poras bei atgaivina pavargusius paakius. Produktas gali būti naudojamas veido dalių paryškinimui, pašviesinimui, juodų ratilų po akimis sumažinimui. Naujasis maskuoklis nesubėga į raukšles ir yra atsparus karščiui, drėgmei ir prakaitui, todėl yra itin tinkamas šiltuoju sezonu. Jį galima naudoti ir kaip šešėlių pagrindą, kuris pailgins jų išsilaikymą.

Parašykite komentarą

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia