Lithuania LTU  

rss

  • rss
Pranešimai spaudai - Amway Grožio archyvas Grožis
„Artistry Dermasonic device“ – revoliucija veido odos priežiūroje

2017.11.17 - 

Veido oda kasdien susiduria su įvairiais aplinkos veiksniais, kurie daro didelę įtaką žmogaus organizmui. Siekiant, kad oda visada atrodytų skaisti, švytinti ir sveika, ją būtina gerai drėkinti ir tinkamai rūpintis. Amerikiečių kompanija „Amway“, siekdama užtikrinti tinkamą kasdienę moterų odos priežiūrą, sukūrė ultragarsinį odos priežiūros prietaisą, kurį naudoti gali kiekviena – „Artistry Dermasonic device“.

Apsauginis odos sluoksnis saugo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio ir padeda išsaugoti reikalingas medžiagas. Daugelis nežino, kad įvairūs veido priežiūrai skirti produktai neretai pasiekia tik išorinius odos sluoksnius, todėl priemonės negali būti visiškai efektyvios. „Amway“ sukūrė naują, revoliucingą veido priežiūros prietaisą, kuris padės pasiekti rezultatų ir pagerins veido priežiūros priemonių efektyvumą.

Kasdien mus supančios dulkės, nešvarumai ir makiažo likučiai gali lengvai užkimšti veido poras, taip sudarydami sąlygas atsirasti inkštirams ir spuogeliams. „Ultrasonic Blade“ antgalis sukelia 30,000 Hz ultragarsines vibracijas, kurios kontaktuodamos su vandeniu gerai išvalo odą bei makiažo likučius. Tinkama odos priežiūra neleidžia odai užsiteršti ir išsaugo jos spindesį.

„Derma Ion Galvanic“ antgalis yra subalansuotas taip, kad stimuliuotų ir masažuotų odą, pagerindamas produktų patekimą į odą, gerindamas odos būklę ir kraujotaką. Šis antgalis padės veido masažo procedūrą atlikti tiesiog namie ir sutaupant laiko išvengti odos senėjimo procesų. Šis antgalis turi penkis skirtingus rėžimus, kurie ne tik padeda pagerinti produktų patekimą į odą, bet ir kovoti su raukšlėmis ar sukurti švytėjimo efektą.

Kaip teisingai naudotis naujuoju „Artistry Dermasonic“ prietaisu?

Atliekant kasdienes savo veido priežiūros procedūras, „Dermasonic“ prietaisą galite naudoti su abiem antgaliais, išskirdami juos į du veido priežiūros rutinos žingsnius.

Pirmasis žingsnis, skirtas makiažo ir giliam odos valymui. Būtent tam „Ultrasonic Blace“ antgalis padės pasiekti geriausių rezultatų. Šlapią veido odą švelniai valykite su „Dermasonic“ prietaisu. Nuvalykite antgalį vatos gabalėliu. Nenuplaukite veido po procedūros ir iškart eikite prie antrojo žingsnio.

Antrasis žingsnis. Nuvalę makiažą galite pakeisti antgalį į „Derma Ion Galvanic“ ir pasirinkite jums tinkamiausią režimą. Prietaisas pradės veikti, kai prisilies prie jūsų veido, tada švelniais judesiais masažuokite veido odą. Kartu su šiuo antgaliu rekomenduojama pasirinkti specialius veido priežiūros produktus.

„Derma Ion Galvanic“ turi 5 režimus:

  1. Patempimo režimas;
  2. Raukšlių režimas kovai su raukšlėmis;
  3. Vitamino C režimas pagerintam aktyvių vitamino C ingredientų įsiskverbimui;
  4. Hidrato režimas pagerintam odos drėkinimui;
  5. Švytėjimo režimas pagerintam odos atspalviui.

Parašykite komentarą

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia