Lithuania LTU  

rss

  • rss
„Amway“ sėkmė sprendžiant vaikų netinkamos mitybos problemas skatina kelti naujus tikslus

2016.10.14 - 

2016 m. Pasaulinė maisto diena yra naujos, 1000 dienų truksiančios, „Nutrilite Power of 5“ kampanijos pradžia

„Amway“ pasaulinė maisto diena. 2016 10 16

„Amway“ praneša, kad „Nutrilite Power of 5“ kampanija viršijo savo 2016 m. keltus tikslus – išdalinti daugiau nei 5 milijonus „Nutrilite Little Bit“ pakuočių daugiau nei 14 000 neprievalgio kankinamų vaikų. Iki metų pabaigos kampanijos metu bus aprūpinta 30 000 vaikų iš 15 valstybių visame pasaulyje.

Pasaulinės maisto dienos proga „Amway“ paskelbė savo naują tikslą – per kitas 1000 dienų kampanija plėsis ir iki 2019 m. pabaigos suteiks maitinimą daugiau nei 500 000 neprievalgio kankinamų vaikų. Pirmosios 1000 vaiko raidos dienų yra pačios svarbiausios išgyvenimui ir vaiko gebėjimui augti bei mokytis. Įrodyta, kad ilgalaikei žmogaus sveikatai, įskaitant polinkį į nutukimą ir tam tikras lėtines ligas, įtakos turi mityba šiuo laikotarpiu.

„Nutrilite Little Bits“ yra iš mikroelementų sudaryti miltelių mišiniai, kuriuose gausu maistingų medžiagų – 15 svarbiausių vitaminų ir mineralų vaikams nuo 6 mėnesių iki 5 metų. Milteliai supakuoti į 1 gramo pakuotes. Šeima šiuos miltelius kartą per dieną gali įmaišyti į vaiko maistą.

„Nutrilite“ – tai pasaulyje pirmaujantis prekės ženklas, siūlantis vitaminus ir maisto papildus.* Todėl „Nutrilite“ turi puikias galimybes paveikti netinkamą vaikų mitybą priimant reikiamus sprendimus ir bendradarbiaujant su patyrusiomis nevyriausybinėmis organizacijomis, „Amway” verslo vystytojais ir darbuotojais, kurie aktyviai siekia, kad „Nutrilite Little Bits“ mikroelementų pakuotės pasiektų kuo daugiau nepakankamai besimaitinančių vaikų.

Norėdami prisidėti prie „Amway“ pastangų ir gauti daugiau informacijos apie „Nutrilite Power of 5“ kampaniją, apsilankykite powerof5.nutrilite.com arba vietiniame „Amway“ tinklalapyje (https://www.amway-lithuania.com/musu-prekiniai-zenklai/nutrilite/power-of-5).

*Šaltinis: Euromonitor International Limited

Parašykite komentarą

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia