Lithuania LTU  

rss

  • rss
Korporatyvinis, Žinios - Amway Korporatyvinis archyvas
„Amway“ pardavimai 2017 m. siekė 8,6 mlrd. JAV dolerių

2018.02.21 - 

Pardavimų augimas prognozuojamas ir 2018 m., remiantis investicijomis į skaitmeninis platformas, socialinių pardavimų tendencijomis ir  antrojo pusmečio pardavimų rezultatais

„Amway“ paskelbė, kad įmonės pardavimai 2017 m. siekė 8,6 milijardus JAV dolerių. Kompanija padidino pardavimus keliose pagrindinėse rinkose: Pietų Korėjoje, Tailande, Rusijoje ir Indijoje. Visi pardavimai antroje 2017 m. pusėje išaugo 3 proc., lyginant su tuo pačiu pusmečiu ankstesniais metais, vedami Kinijos ir Jungtinių Amerikos valstijų rinkų. Pardavimų augimas prognozuojamas ir 2018 m.

„Mūsų verslas Kinijoje patyrė sunkumų, susijusių su nepalankiais valiutų kursų pokyčiais, kurie neigiamai veikia pardavimus jau pastaruosius kelerius metus“, – teigė „ Amway“ kompanijos prezidentas Doug DeVos. „Tačiau ši nuosmukio trajektorija pamažu keičiasi – verslas Kinijoje atsigauna sparčiau, nei tikėtasi, tad 2018 m. metais mes prognozuojame pardavimų augimą. Šią prognozę palaiko ir tokie veiksniai kaip svarbiausių Pietų Korėjos ir Tailando rinkų stabilus augimas, didėjančios investicijos į skaitmenines platformas bei platinimo įrankius, taip pat naujų produktų, kurie viršija visus lūkesčius, įvedimas į rinką”.

Ženklios kompanijos investicijos į skaitmenines platformas – tai vienas svarbiausių faktorių, kurie turėtų lemti pardavimų augimą ne tik 2018 m., bet ir ateityje.

„Technologijos vystosi milžinišku greičiu,  tad mes stengiamės spėti kartu su jomis “, – sakė „ Amway“ valdybos pirmininkas Steve Van Andel. „Naujosios kartos verslininkai, vystydami savo verslą, nori visas priemones turėti čia ir dabar. Ilgalaikėje augimo perspektyvoje, atliepdami šios naujosios kartos verslininkų poreikius, galime tikėtis sėkmės, taip pat nepamiršdami ir skaitmeninių vartotojų poreikių.“

Kai kurios bendrovės pradinės skaitmeninės investicijos jau pradeda veikti internete, o rezultatai yra labai teigiami.

Puikus skaitmeninių investicijų pavyzdys – Kinijos rinka. Apie 70 proc. produktų Kinijoje nuperkama per socialines ir skaitmenines platformas, o du trečdaliai jų – mobiliaisiais įrenginiais. Ši šalis yra vertinama kaip vieta, kurioje skaitmeniniai procesai yra labiausiai pažengę pasaulyje, ir bendrovė pastebi to įtaką tiesioginiams pardavimams ir elektroninei prekybai. Bendrovė Kinijoje sukūrė naujas mobiliąsias programėles ir skaitmeninius sprendimus, pavyzdžiui, „Online Studio“, kuri turėjo didelę įtaką įmonės sėkmei: pagerino pirkimų ir pardavimų patirtį tiek „Amway“ verslo vystytojams, tiek jų klientams.

Filipinuose bendrovė išleido intuityvią ir racionalizuotą internetinę platformą „AmwayNow“, skirtą „Amway“ verslo vystytojams. Ji siūlo naują turinį, kuriuo galima dalintis su klientais ar kitais suinteresuotais asmenimis, integruoti jį į kalendorius, socialinius tinklus ar mobilius kontaktus. Tuo pat metu Pietų Korėjoje pradėjo veikti „YouCam” – virtualaus makiažo patarimų programėlė, kuri padeda sukurti virtualų makiažą ir rekomenduoja tam produktus. Jungtinėse Amerikos Valstijose „Amway“ pradėjo atnaujintą skaitmeninio švietimo platformą, kuri sulaukia stiprių teigiamų atsiliepimų.

Šios lokalizuotos skaitmeninės patirtys, kartu su bendrovės e-komercijos puslapiais, yra sustiprinamos tokiais tarptautiniais sprendimais kaip „MyBiz“. Tai verslo valdymo platforma, kuri neseniai pradėjo vystyti gilesnį analitinį paketą.

Augant „Amway“ investicijoms į skaitmeninę rinką, kartu didėja ir vartotojų reikalavimai platesniam prekių pasirinkimui. Mitybos ir svorio kontroliavimo produktai sudarė 50 proc. visų 2017 m. kompanijos pardavimų, o tai rodo vis didėjančią sveikų produktų paklausą. Žvelgiant į šiuos duomenis, kompanija mato dar daugiau galimybių šioje srityje ir pristato atnaujintą „Nutrilite“ prekės ženklo produktą „Nutrilite Double X” – kompanijos populiariausią multivitaminų ir mineralų maisto papildą.

Be to, vitaminų ir maisto papildų „Nutrilite“ pavyzdys parodo „Amway“ įsipareigojimą dėl ingredientų skaidrumo, kuris svarbus klientams visame pasaulyje. Tad bendrovė prognozuoja, kad būtent mitybos kategorijos pardavimai augs, nes rinkoje didėja susidomėjimas aukštos kokybės sveikatai palankiais produktais.

Dar viena vartojimo tendencija, kurią kompanija pasiruošusi patenkinti – tai globalus veiksmingos ir patikimos odos priežiūros priemonių poreikis.

Odos priežiūra ir toliau yra vertingiausia grožio rinkos kategorija, kurioje vartotojai ieško veiksmingų, bet natūralių ingredientų. „Amway“ priklausantis „Artistry“ prekės ženklas odos priežiūros ir kosmetikos priemonėms naudoja stiprius ingredientus iš gamtos, paremtus moksliniais tyrimais, įrodytais privalumais ir rezultatais.

Pavyzdžiui, 2017 m. kompanija pristatė „Artistry Advanced Vitamin C + HA Treatment“ mimikos raukšles mažinantį serumą. Jis pagamintas, naudojant barbadosinės vyšnios ekstraktą, išgaunamą ir sertifikuotų ir organiškų ūkių. Šis produktas pasižymi aukščiausia vitamino C koncentracija iš visų „Artistry“ produktų.

Visas  grožio ir asmeninės priežiūros sektorius 2017 m. sugeneravo 26 proc. kompanijos „Amway“ pardavimų.

Remiantis produktų inovacijomis ir unikaliais renginiais, „Amway“ kompanija pastebi didelį prekės ženklo „XS Energy“ pardavimų augimą. Praėjusiais metais šio prekės ženklo pardavimai išaugo daugiau nei 30 proc., nes energetinių gėrimų, užkandžių ir sporto mitybos produktų linija išsiplėtė į tokias naujas rinkas kaip Kinija ir Indija. Tolesnė prekės ženklo plėtra planuojama ir 2018 m.

„Amway“ savo produktų kategorijose daugiausia dėmesio skiria naujovėms, kurios svarbios naujos kartos vartotojams ir jų lūkesčiams. Namų ir ilgalaikio naudojimo produktų kategorijoje, kuri sudarė 21 proc. bendrovės 2017 m. pardavimų, taip pat buvo inovacijų. Pavyzdžiui, bendrovė išleido savo pirmąjį išmaniųjų namų produktą „Atmosphere Sky“. Tai naujausia oro valymo sistemos versija, kuri leidžia vartotojams valdyti įrenginį, naudojantis savo išmaniuoju telefonu iš bet kurios pasaulio vietos.

Šiandien vis daugiau vartotojų savo kasdieniame gyvenime, namuose ir visur kitur naudoja išmaniuosius įrenginius. Todėl daugelis kompanijų gamina produktus, remdamiesi „daiktų interneto“ (angl. Internet of things) principu. Tačiau „Amway“ oro gerinimo sistema „Atmosphere Sky“ dėl savo sukūrimo yra unikali „daiktų interneto“ erdvėje. „Amway“ skaitmeninės investicijos apima ir mobiliąsias programas, trečiųjų šalių integraciją (pvz., „Amazon“ žiniatinklio paslaugas) ir žiniatinklio programėles tam, kad vartotojas gautų visapusiškai jo poreikius tenkinančią skaitmeninę patirtį. Iki šiol ši investicija labiausiai paveikė „Atmosphere Sky“, ir tai tik „Amway“ išsikelto tikslo pradžia – sukurti įvairiapusiškai išmanų būstą taip, kaip tik kelios kompanijos (jeigu išvis tokių yra) kadanors tyrinėjo.

„Pasaulinėje rinkoje matome užimtumo ir produktų konvergenciją visose srityse, kurias turime savo kompanijoje“, – sakė D. DeVos. „Dėl nuolatinių investicijų į ateities produktus ir tvirto bei patikimo verslo plano, geresnio laiko mūsų verslui vystyti, negu jis yra dabar – dar nebuvo.“

Rinkos, kuriose sugeneruota daugiausia 2017 m. „Amway“ pardavimų: Kinija, JAV, Pietų Korėja, Japonija, Tailandas, Taivanas, Indija, Rusija, Malaizija ir Honkongas.

Norėdami susipažinti su naujausiais faktais ir skaičiais apie „Amway“ kompaniją, apsilankykite amwayglobal.com/newsroom.

Parašykite komentarą

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia