Lithuania LTU  

rss

  • rss
Home, Korporatyvinis - Amway Korporatyvinis archyvas
„Amway” įvertino 65 kompanijos verslo vystytojų savanorystės iniciatyvas Europoje

2016.12.06 - 

270 „Amway” verslo vystytojai Europoje pasidalino savanorystės projektais, susijusiais su aplinka, sveikata ir švietimu bei skirtais bendruomenių tobulėjimui skatinti. Taip jie pademonstravo socialinio įsitraukimo svarbą ir didelį atsidavimą remiant savo bendruomenes.

Ketvirtųjų „One by One“ „Amway savanorystės kampanijos metinių proga 2016 m. birželio–rugsėjo mėnesiais „Amway“ verslo vystytojai pasidalino savo vykdytais vertingais savanorystės projektais.

Tikimės, kad parama ir toliau bus aktyviai tęsiama, „Amway“ verslo vystytojams įsitraukiant į bendruomenių veiklą, dalinantis savo istorijomis  ir prisidedant prie „Amway” vizijos – padėti žmonėms gyventi geresnius gyvenimus.

„Amway” šiais metais Lietuvoje parems 2 NVO, o kitais laukia dar daugiau:

  1. „Vaikų dienos centras“ padeda Užusalių bendruomenės vaikams. Šis projektas yra remiamas Daivos Ziukienės, inicijuojančios reguliarius užsiėmimus su soc. remtinais vaikais piešiant, vystant jų pasitikėjimą savimi, mokant juos pozityvumo ir savarankiškumo.
  2. „Vijolė“ gerina Šiaulių medelyno viešąją erdvę, skirtą jo bendruomenės nariams. Šis projektas yra remiamas Arnoldo Venckaus, kuris stengiasi skatinti bendruomenės gerovės augimą ir skirtingų kartų integraciją. Jo iniciatyva buvo suorganizuotas sporto ir sveikatingumo renginys „Sveika šeima – bendruomenė – valstybė“.

Parašykite komentarą

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia