Lithuania LTU  

rss

 • rss
Home, Korporatyvinis - Amway Korporatyvinis archyvas
„Amway“ 2016 m. pajamos – 8,8 milijardai JAV dolerių

2017.02.09 - 

 

Vakar amerikiečių kompanija „Amway“ paskelbė savo 2016 m. pardavimų pajamas, kurios yra 8,8 milijardai JAV dolerių. Palyginus su 2015 m., 2016-aisiais jos yra 7 proc. mažesnės.  Tačiau pardavimai išaugo septyniose iš top 10 įmonės rinkų, o Kinijos rinkos sąlygos palankiai sušvelnėjo.

„2016 metai „Amway“ buvo palankūs visame pasaulyje”, – teigia „Amway“ pirmininkas Steve Van Andel.  „Mūsų pardavimai paaugo keliose pagrindinėse rinkose, užfiksavome dviženklį procentinį augimą dar devyniose rinkose ir tęsėme verslo plėtrą Kinijoje, kur siekiame pasinaudoti kintančiomis rinkos sąlygomis ir pasiekti potencialų ilgalaikį augimą. Svarbiausia, jog tiesioginių pardavimų modelis dabartinėje rinkoje ne tik išlaiko savo pozicijas, bet ir vis dar populiarėja. Žmonės vertina asmenines rekomendacijas, o dabartinės technologijos verslo vystytojams leidžia lengvai pasiekti klientus visur ir visada.“

2017 metais „Amway“ numato dideles galimybes dėl kelių priežasčių:

 • Žmonės teigiamai vertina verslumą ir gali įsivaizduoti save verslo savininkais. Remiantis 2016 m. „Amway“ pasauline verslumo ataskaita (AGER), 77 proc. žmonių išreiškė pozityvų požiūrį į verslumą ir 43 proc. teigė galintys įsivaizduoti save pradedant nuosavą verslą.
 • Tūkstantmečio karta palankiai žiūri į „Amway“ verslą. Pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose dauguma praeitais metais „Amway“ verslą pradėjusių žmonių buvo Y (tūkstantmečio) kartos atstovai. 2016 m. AGER ataskaitos duomenimis, didelė tūkstantmečio kartos dalis (52 proc.) mato save bepradedant verslą.
 • Naujos „Amway“ produktų kategorijos pralenkia lūkesčius. Energetinių gėrimų, užkandžių ir maisto papildų sportuojantiems prekės ženklas „XS“ sparčiai kyla nuo 2015 m., kai jį įsigijo „Amway“, ir dabar juo prekiaujama beveik 50 šalių. 2016 m. „XS“ pasiekė 40 proc. pardavimų augimą, o pradėjus prekiauti sporto mitybos produktais, šių pardavimai taip pat pranoko lūkesčius.
 • Kartu su verslo vystytojų pagalba, „Amway“ ekspertiškumas dirbant su mityba atsiperka dividendus gaunantiems klientams. Pavyzdžiui, pietryčių Azijoje itin sėkmingai priimta svorio kontroliavimo programa „Amway BodyKey by Nutrilite“ – tai aukštos kokybės produktai, derinami su svorio mažinimą ir sveiką mitybą skatinančia programa bendruomenei.
 • Sutampančios mūsų produktų kategorijos, kaip mityba ir grožis, vis dar išlaiko stiprias pozicijas. Naujiena „Truvivity by Nutrilite“ – odos hidratacijai skirti papildai – pranoko numatytus pardavimus, o platintojai juos sėkmingai suderino su aukščiausios kokybės odos priežiūrai skirtomis produktų linijomis, pvz. „Artistry Hydra-V“.
 • Tiesioginių pardavimų modelis žmonėms yra patrauklus. Remiantis paskutinių ketverių metų duomenimis, tiesioginiai pardavimai paaugo 20% visame pasaulyje. Pasak Pasaulio Tiesioginių Pardavimų Asociacijos, visos industrijos metiniai pardavimai siekia 183,7 milijardus US dolerių (2015 m. duomenys).

 „Mes tikime, jog pasaulyje su didesniu nei bet kada pasirinkimu, kaip uždirbti pinigus, ieškoti produktų ir rasti patarimų, mes galime puikiai padėti kitiems patenkinti įvairius poreikius „Amway“ produktais arba verslo galimybėmis“, – teigia Doug DeVos, „Amway“ ir Pasaulio Tiesioginių Pardavimų Asociacijos pirmininkas. „Beveik 60 metų po to, kai pradėjome verslą, leidžiantį kitiems pradėti savo verslus, daug kas pasikeitė, tačiau visiems prieinamo verslo galimybės vertė išliko tokia pat didelė.“

Nauji įgūdžiai bei nuotolinė kompanijos suteikiama pagalba yra keli iš daugelio privalumų turint savo „Amway“ verslą. 2016 m. produktų platintojai dalyvavo daugiau nei 4 mln. nemokamų internetinių kursų sesijų, besikoncentruojančių į pardavimus, bendrus verslo sugebėjimus ir produktų prekės ženklus bei kategorijas. Kompanija viso pasaulio rinkoms taip pat pristatė skaitmeninių priemonių komplektą, tarp kurių yra verslo valdymo pagalba, mokymai, informacija apie produktus bei patarėjai. Visa tai padeda platintojams pardavinėti produktus, planuoti dienos užduotis ir plėsti savo verslą.

2016 m. faktai ir statistika:

 • 2016 m. pardavimai pagal produktų kategoriją: mityba – 49 proc. (+3 proc. nuo 2015 m.), grožis ir kūno priežiūra – 25 proc. (tiek pat, kiek 2015 m.), patvarūs produktai – 15 proc. (-1 proc. nuo 2015 m.), namų priežiūros prekės – 7 proc. (tiek pat, kiek 2015 m.), kiti – 4 proc. (-2 proc. nuo 2015 m.).
 • Didžiausios „Amway“ naujienos 2016 m.: „Truvivity by Nutrilite“ odos hidratacijos linija, aukščiausios kokybės pirmieji prekės ženklo „Artistry“ kvepalai „Flora Chic“ ir „Artistry Supreme LX“ kolekcijos tęsinys su prabangiais veido ir paakių kremais nuo senėjimo.
 • Top 10 „Amway“ šalių 2016 m.: Kinija, Jungtinės Amerikos Valstijos, Pietų Korėja, Japonija, Tailandas, Taivanas, Indija, Malaizija, Rusija ir Honkongas.
 • Devyniose „Amway“ rinkose, palyginus su 2015 metais, buvo užfiksuotas dviženklis procentinis augimas.

Visus paskutinius statistinius duomenis apie „Amway“ rasite apsilankę www.globalnews.amway.com/media-guide 

Parašykite komentarą

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia