Lithuania LTU  

rss

  • rss
AGER

 

AGER (angl. Amway Global Entrepreneurship report) – tai kasmet atliekamas pasaulinis verslumo tyrimas, kuriuo siekiama apčiuopti pasaulio verslumo pulsą. Pirmoji AGER ataskaita buvo pristatyta Vokietijoje 2008 metais, kai buvo apklausta 1000 respondentų. 2010 metais tyrimas jau apėmė 11 Europos valstybių, o respondentų skaičius išaugo iki 12 tūkst. 2013 m. AGER tyrime dalyvavo 26 tūkst. respondentų iš 24 viso pasaulio valstybių. Nuo tada šis tyrimas tapo globaliu - šiemet apklausta beveik 51 tūkst. respondentų iš 45 pasaulio valstybių.

aww„Mes tikime, jog verslininkai atneša didžiulę pridėtinę vertę žmonėms aplink save, ir tikimės, jog AGER tyrimas padeda paremti ir skleisti šį požiūrį“

Doug DeVos ir Steve Van Andel
„Amway“ prezidentas ir pirmininkas

 

2016 m. pasaulinį AGER verslumo tyrimą atliko viena pirmaujančių tiesioginės prekybos įmonių pasaulyje „Amway“ kartu su Prof. Dr. Isabell M. Welpe, Vadybos mokyklos prie TUM (Miunchenas, Vokietija) Strategijos ir organizavimo katedros pirmininke. Tyrimas vykdytas nuo balandžio iki birželio, jo metu apklausta beveik 51 000 respondentų iš 45 pasaulio šalių, tarp kurių trečius metus patenka ir Lietuva.

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia