Lithuania LTU  

rss

  • rss
„AC MILAN“ ir „NUTRILITE“ atnaujino bendradarbiavimą

2018.03.26 - 

„AC Milan“ ir „Nutrilite“ pasaulyje pirmaujantis maisto papildų ir vitaminų prekės ženklas, išskirtinai platinamas amerikiečių kompanijos „Amway“, paskelbė, kad atnaujina partnerystę: „Nutrilite“ ir toliau bus oficialūs „AC Milan“ maisto papildai.

„Mes didžiuojamės galimybe atnaujinti šį bendradarbiavimą. Tai kai kas unikalaus sporto pasaulyje dėl trukmės, tęstinumo ir svarbių suinteresuotųjų šalių įsitraukimo. Tai svarbus projektas, kuriame dalyvauja du pasauliniai lyderiai – „Nutrilite“ ir„AC Milan“. Dirbdami išvien stengiamės pabrėžti mitybos svarbą geriems sporto rezultatams ir bendrai žmonių gerovei“ – teigia Fabrizio Suaria, „Amway“ Vakarų Europos srities vadovė.

Nuo 2008-ųjų, „Nutrilite“ ekspertai kartu su Milano laboratorija (angl. MilanLab) dirbo tam, kad sukurtų labiausiai pritaikytą mitybos ir dietinių papildų planą, paremtą išsamiais genetinių ir kraujo cheminių tyrimų duomenimis bei išsamiais mitybos tyrimais. Šis detalus tyrimas leidžia suprasti sportininko skonį ir įpročius bei padeda aptikti trūkstamas maistines medžiagas, kurios gali turėti įtakos kūno sveikatai ir geriausiai sportinei formai. Visi šie trūkumai yra užpildomi specialiai pritaikyta maisto papildų programa.

„Nutrilite“ ir „AC Milan“ bendradarbiavimas neapsiriboja vien moksliniais tyrimais. Jau daugelį metų „Nutrilite“ prekės ženklas yra įsitraukęs į socialiai atsakingus projektus kartu su „Fondazione Milan“ – „AC Milan“ futbolo klubo įkurta pelno nesiekiančia organizacija.

„Fondazione Milan“ ir „Amway“ remia keletą svarbių projektų: per pastaruosius dvejus metus buvo suteikta svarbi pagalba žmonėms, nukentėjusiems nuo 2016 m. Italijos centre vykusio žemės drebėjimo.

Tarp kitų socialiai atsakingų projektų svarbu paminėti „Goal by Goal“ kampaniją, kuri leido „Amway“ ir „Fondazione Milan“ pagerinti Italijos regionų sporto ir laisvalaikio infrastruktūrą ir įkurti ten naujus įrengimus: vieną Abruzzo regione, 2009 m. nuo žemės drebėjimo paveiktoje teritorijoje, ir vieną didelėje socialinės rizikos zonoje Neapolyje.

Parašykite komentarą

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia